Суббота, 19.01.2019, 02:56
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

Запорожский эколого-информационный центр ЕНОТ

Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах
Партнеры сайта
Каталог украинских интернет магазинов
Корзина
Ваша корзина пуста
Категории раздела
Новости Украины и мира [0]
Экологические новости Запорожья [0]
Экологические новости Украины и мира [10]
Духовное развитие [8]
Акции [0]
спасение зеленых зон Запорожья [4]
Наш город закономерно развивается. Строятся новые жилые дома, торговые комплексы и т.д. Очень часто возведение новых строений происходит на месте существующей зеленой зоны. По закону застройщик должен высадить вместо одного срубленного дерева два новых в том же районе. Все было бы хорошо, но на деле оказывается, что из-за коммуникаций сажать деревья в Запорожье негде. Именно поэтому мы встали на защиту уже существующих насаждений.
Наши проекты [0]
как вступить в ЕНОТ [4]
О нас в прессе [2]
Аскетизм [1]
Аске́за (от греч. ασκεσις — «упражнение»), аскетизм — вид духовной практики, преднамеренное самоограничение, самоотвержение, либо исполнение трудных обетов, порой включающий в себя самоистязание. Цель аскезы — достичь определённых духовных целей либо приобрести сверхъестественные способности. Подобная практика распространена во всех типах традиций и культур. Аскет — человек, практикующий аскезу. В более широком смысле аскетизм — образ жизни, характеризуемый самоограничением, прежде всего на удовольствия и роскошь; крайняя скромность и воздержание.
Полезные статьи [0]
Новости Запорожья [0]
Мини-чат

Каталог статей

Главная » Статьи » Экологические новости Украины и мира

Відбулася прес-конференція, присвячена проблемним питанням у сфері захисту тварин від жорстокого поводження.
27 серпня 2010 року у Мінприроди України відбулася прес-конференція, присвячена проблемним питанням у сфері захисту тварин від жорстокого поводження.
У заході взяли участь заступник Міністра охорони навколишнього природного середовища України Михайло Томахін, директор Департаменту екосистем та біобезпеки Микола Мовчан, фахівці Мінприроди, Державної екологічної інспекції, представники громадськості, журналісти.
Відкриваючи прес-конференцію заступник Міністра М. Томахін зазначив, що останнім часом у засобах масової інформації періодично з'являються сюжети про факти жорстокого поводження з дикими тваринами, яких використовують для фотографування та інших видовищних заходів.
У зв’язку з цим Мінприроди в межах компетенції вживаються передбачені законодавством заходи щодо захисту тварин від жорстокого поводження, зокрема в частині виконання Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження".
Зокрема, територіальними органами Держекоінспекції упродовж I півріччя 2010 року проведено 949 перевірок, у тому числі 344 перевірки стосовно боротьби з незаконним використанням тваринного світу. До відповідальності притягнуто 785 осіб на загальну суму штрафів 81 тис. 326 грн., із яких стягнуто 71 тис. 856 грн.; до правоохоронних органів передано 12 матеріалів і вже порушено 3 кримінальні справи; загальна сума розрахованих збитків склала 687 тис. 423 грн., пред’явлено 30 претензій на суму збитків 174 тис. 935 грн., з яких стягнуто 9 претензій на суму 10 тис. 445 грн.; призупинено діяльність 5 суб'єктів господарювання.
Видано наказ Мінприроди від 20.08.10 № 349 щодо посилення контролю за дотриманням законодавства у сфері захисту тварин від жорстокого поводження.
Мінприроди звернулося до МВС, Держкомветмедицини і голів облдержадміністрацій щодо посилення боротьби з порушеннями законодавства про захист тварин від жорстокого поводження.
Крім того, міністерством направлено листи зоопаркам України про необхідність дотримання законодавства України під час здійснення операцій торгівлі об’єктами тваринного світу, зокрема недопущення продажу диких тварин особам, що не мають передбачених законодавством дозвільних документів на утримання та поводження з тваринами, а також проханням тимчасово утримувати диких тварин, вилучених у порушників законодавства в галузі захисту тварин від жорстокого поводження, до прийняття відповідного судового рішення у встановленому законодавством порядку.
Учасники конференції відповіли на численні запитання журналістів.


Источник:
http://npo.vo.uz/news/pres_konferencija_zhorstoke_povodzhennja_z_tvarinami/2010-08-30-667

Категория: Экологические новости Украины и мира | Добавил: enotzp (31.08.2010)
Просмотров: 554 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1 exope  
Urilm

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]