Суббота, 19.01.2019, 02:56
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

Запорожский эколого-информационный центр ЕНОТ

Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах
Партнеры сайта
Каталог украинских интернет магазинов
Корзина
Ваша корзина пуста
Категории раздела
Новости Украины и мира [0]
Экологические новости Запорожья [0]
Экологические новости Украины и мира [10]
Духовное развитие [8]
Акции [0]
спасение зеленых зон Запорожья [4]
Наш город закономерно развивается. Строятся новые жилые дома, торговые комплексы и т.д. Очень часто возведение новых строений происходит на месте существующей зеленой зоны. По закону застройщик должен высадить вместо одного срубленного дерева два новых в том же районе. Все было бы хорошо, но на деле оказывается, что из-за коммуникаций сажать деревья в Запорожье негде. Именно поэтому мы встали на защиту уже существующих насаждений.
Наши проекты [0]
как вступить в ЕНОТ [4]
О нас в прессе [2]
Аскетизм [1]
Аске́за (от греч. ασκεσις — «упражнение»), аскетизм — вид духовной практики, преднамеренное самоограничение, самоотвержение, либо исполнение трудных обетов, порой включающий в себя самоистязание. Цель аскезы — достичь определённых духовных целей либо приобрести сверхъестественные способности. Подобная практика распространена во всех типах традиций и культур. Аскет — человек, практикующий аскезу. В более широком смысле аскетизм — образ жизни, характеризуемый самоограничением, прежде всего на удовольствия и роскошь; крайняя скромность и воздержание.
Полезные статьи [0]
Новости Запорожья [0]
Мини-чат

Каталог статей

Главная » Статьи » О нас в прессе

У кіноклубі показали «Экологический след человека»


28 березня Запорізька обласна молодіжна громадської організація «Єнот» за підтримки запорізького кіноклубу «Восхождение» вже вшосте запросили всіх бажаючих на перегляд чергового фільму. Цієї неділі можна було подивитись стрічку «Экологический след человека». В документальному, науково-популярному фільмі від National Geographic менше ніж за годину на власні очі можна було побачити скільки всього споживає середньостатистична людина (усі показники розраховані на населення Великобританії, фільм 2008 року)!

Візьмемо за приклад звичайну життєву ситуацію…

От ви, наприклад, вчора або сьогодні обов’язково купите в магазині хліб. На сім’ю або лише для себе – це не важливо! Але чи знаєте ви, що 55 хлібин ви з’їсте за рік і 4283 за життя? Або щоденна корисна звичка багатьох – випивати склянку молока. Так-от, фільм повідомляє, що вип’єте 9064 л молока за життя.

До 78 років людина встигає продивитися 104 390 снів і залишає 40 тонн сміття

Чи замислювалися ви над тим, скільки ресурсів навколишнього середовища використовуєте, виконуючи, скажімо, звичайнісінькі щоденні речі? А таки слід поміркувати! Документальний проект від National Geographic дає нам змогу переконатися у цьому. Адже ми витрачаємо за життя 1 мільйон літрів води, використовують 656 шматків мила, 272 дезодоранти, 276 тюбиків зубної пасти, 78 зубних щіток, а також приймаємо душ 7163 рази. До того ж, протягом нашого існування миємо голову 11 тисяч разів! Цікаво, чи не так?

Не варто перейматися, якщо у вас мало друзів і товаришів, адже за ваше життя 1700 людей стануть вашими знайомими. До того ж, ви будете з ними спілкуватися, промовляючи за день 4 тисячі слів. Хочу вас завірити, що протягом життя ви точно встигнете набалакатися – більше ста мільйонів вербальних сполук!

А ще… Наш екологічний слід являє собою 40 тоннами сміття. Після кожної людини за все її життя. Цифри змушують замислитися над цим та добряче поміркувати про те, що ми залишимо про себе на планеті.

Коментує фільм «Экологический след человека» Катерина Пегова, член правління Запорізької обласної молодіжної громадської організації «Єнот»:

«Життя – це послідовність подій, різноманітна і безмежна. Але кожен намагається залишити після себе слід. Слід різний. Хтось пише дисертацію, а хтось залишає величезну кількість випитих пляшок пива, хтось – тонни сміття, хтось ... (свій варіант). І так – до нескінченності. Що ми залишаємо після себе і в якій кількості – показали в кіноклубі. Невелика статистика і привід для роздумів про те, що, може, варто щось поміняти в житті?
Источник: http://www.porogy.zp.ua
Категория: О нас в прессе | Добавил: enotzp (01.04.2010)
Просмотров: 606 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]