Среда, 15.08.2018, 06:49
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

Запорожский эколого-информационный центр ЕНОТ

Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
FREEhost.com.ua - качественный хостинг и регистрация доменов во всех зонах
Партнеры сайта
Каталог украинских интернет магазинов
Корзина
Ваша корзина пуста
Категории раздела
Новости Украины и мира [0]
Экологические новости Запорожья [0]
Экологические новости Украины и мира [10]
Духовное развитие [8]
Акции [0]
спасение зеленых зон Запорожья [4]
Наш город закономерно развивается. Строятся новые жилые дома, торговые комплексы и т.д. Очень часто возведение новых строений происходит на месте существующей зеленой зоны. По закону застройщик должен высадить вместо одного срубленного дерева два новых в том же районе. Все было бы хорошо, но на деле оказывается, что из-за коммуникаций сажать деревья в Запорожье негде. Именно поэтому мы встали на защиту уже существующих насаждений.
Наши проекты [0]
как вступить в ЕНОТ [4]
О нас в прессе [2]
Аскетизм [1]
Аске́за (от греч. ασκεσις — «упражнение»), аскетизм — вид духовной практики, преднамеренное самоограничение, самоотвержение, либо исполнение трудных обетов, порой включающий в себя самоистязание. Цель аскезы — достичь определённых духовных целей либо приобрести сверхъестественные способности. Подобная практика распространена во всех типах традиций и культур. Аскет — человек, практикующий аскезу. В более широком смысле аскетизм — образ жизни, характеризуемый самоограничением, прежде всего на удовольствия и роскошь; крайняя скромность и воздержание.
Полезные статьи [0]
Новости Запорожья [0]
Мини-чат

Каталог статей

Главная » Статьи » О нас в прессе

Чи можна прожити без алкоголю?
Запорізька молодіжна організація "Єнот” вже не вперше проводить заходи, покликані оздоровити суспільство. Услід за акціями екологічного характеру та показу фільмів про ГМО, молоді активісти провели показ матеріалів, присвячених алкогольній тематиці. Точніше, її засудженню.

"Алкоголь, на жаль, у нас на рівні культу,- констатує Катерина Пєгова, організатор "Єнота”.- Саме через проблему його доступності та всеохоплючої ролі у суспільстві ми вирішили провести цей сеанс”. Приміщення для цього надав кіноклуб "Восхождение”, розміщений у Запорізькому театрі молоді. Всім присутнім у залі( а їх, на жаль, було дуже мало) були продемонстровані ролики протиалкогольної реклами, два документальних фільми та відеолекція російського професора Володимира Жданова.

Фільми російського виробництва демонстрували знайомі кожному запорожцю картини: п`яні школярі та студенти у скверах та клубах; фотографії випускників, вступаючих у доросле життя з пляшкою пива або чогось міцніше; сплячі на лавках юнаки та дівчата, не розрахувавших сил. Словом, повсякденне життя. Шкода, що це вже стало буденним явищем, на яке не звертають уваги. Та й нав`язлива реклама стимулює споживання міцних напоїв, без яких, начебто, неможливо досягти успіху у житті і мати справжніх друзів.

Цифри, оприлюднені російськими науковцями, вражають: 92% населення спробували міцні напої у віці до 12 років, 90% алкоголиків стали такими через споживання пива та коктейлів у шкільні роки. Кожен росіянин споживає 30 літрів етилового спирту на рік. Це при тому, що 8 літрів спирту на рік на душу населення – це вже загроза збереженню етносу. Саме "зелений змій” став причиною зникнення деяких малих народів півночі Російської Федерації, саме через "вогненну воду” зникло багато індіанських племен Північної Америки. Та й влада як Росії, так і України нічого не робить для спротиву тотальній алкоголізації населення. Парадокс: спонсори спортивних заходів майже завжди компанії, що виробляють алкогольну продукцію, наче спорт та випивка – поняття тотожні. Чого варті лише лозунги "Пиво справжніх чемпіонів”, "Пий пиво – підтримай Національну збірну України”. А потім держава щиро дивується: чому, мовляв, у нас так багато 12-15-річних алкоголиків?

У 1975 році Всесвітня організація охорони здоров`я визнала алкоголь наркотиком. У Швеції та Норвегії заборонена торгівля спиртним, у мусульманських країнах увезення бодай однієї пляшки – 60 ударів дубиною та примусове повернення недолугого туриста на батьківщину. Можливо і нам слід навчитися жити не "під градусом”

Источник: http://www.porogy.zp.ua

Категория: О нас в прессе | Добавил: enotzp (30.11.2009)
Просмотров: 715 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 1
1  
Я согласен со всем. Это острая проблема на сегодняшний день. Молодежь совсем забыла где хорошо, а где плохо..

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]